لیست مقایسه

صندلی ماشین کودک بوستر

مدل: (HENiSH)
وضعیت: موجود
انتخاب رنگ صندلی از اینجا:
قیمت:  
1,450,000تومان1,350,000تومان
صندلی ماشین کودک بوستر

صندلی ماشین کودک بوستر مناسب 4 تا 12 سال

 
متاسفانه هر روز در سطح شهر، پدر و مادرهایی را می‌بینیم که بچه‌های کوچک را بدون توجه، روی صندلی جلو می‌نشانند. باید توجه داشته باشید تا زمانی که قد کودک به اندازه‌ای نرسیده است که بتواند از کمربند صندلی خودرو استفاده کند، حتما باید برای او از صندلی مخصوص استفاده شود. صندلی کودک یکی از مهم‌ترین وسایل تامین امنیت کودکان در خودروهاست.
صندلی ماشین کودک بالای 4 سال مشکی نوار قرمز
کودکان با قد کمتر از 44.1 سانتی‌متر باید در صندلی‌های بوستر بنشینند تا کمربندهای ایمنی بتوانند محافظت مناسب را برای آنان ایجاد کنند.صندلی ماشین کودک بوستر هنیش «henish»با تحمل وزن 36 کیلوگرم در ابعاد 27× 42× 46سانتی‌متر، برای کودکان حدود 4 تا 12 سال طراحی شده است.
 
یک عدد بند تکمیلی تنظیم شونده نیز به همراه این صندلی ارایه گردیده تا اینکه با عبور کمربند ماشین از گیره قرمز رنگ، این کمربند را از سر و گردن کودک دور کنید و روی شانه کودک قرار دهید که اینکار سبب راحتی قرارگیری کمربند ماشین روی بدن کودک میگردد و باعث آرامش کودک میگردد.
 
صندلی ماشین کودک بوستر

 صندلی ماشین کودک

صندلی ماشین کودک 4 سال به بالا
 
اساس طراحی بوسترهای صندلی خودرو، به منظور راحتی و ایمنی کودک، در هنگام نشستن در صندلی عقب خودرو صورت گرفته است. به کمک بوستر صندلی خودرو برند «هنیش» کودک در ارتفاع مناسب‌تری قرار گرفته و دید بهتری به مناظر بیرون از خودرو دارد. این مدل بوستر صندلی خودرو برند «henish» مجهز به نشیمن‌گاهی با تشک نرم و راحت از جنس پلی‌استر بوده و دارای  تکیه‌گاه برای قرار گرفتن دست‌های کودک است. این بوستر ازحدود 4 تا 12 سالگی کودک قابل استفاده بوده و ظرفیت وزنی برابر با 36 کیلوگرم دارد. جهت استفاده از این بوستر،‌ آن را در صندلی عقب خودرو قرار داده و پس از نشستن کودک روی آن،‌ کمربند ایمنی خودرو را ببندید.
صندلی ماشین کودک بالای 4 سال
 
استفاده از کمربند ایمنی خودرو برای کودکانی که سن آن‌ها کمتر از 12 سال است، ممکن است خطرات جدی برای سلامتی آن‌ها در پی داشته باشد نظیر آسیب دیدن ستون فقرات یا خفگی ناشی از قرار گرفتن کمربند ایمنی بر روی گلو و مجاری تنفسی در هنگام ترمزگیری شدید. در این موارد و به‌منظور حفظ ایمنی کودک، بوستر صندلی یا همان ارتقا‌دهنده ارتفاع، مورد استفاده قرار می‌گیرد که باعث جای‌گیری کمربند ایمنی خودرو بر روی قفسه سینه کودک شده و از آسیب‌های احتمالی، جلوگیری می‌نماید. «بوستر صندلی خودرو هنیش» با ظرفیت تحمل وزن حداکثر 36 کیلوگرم برای کودکان در رده سنی حدود 4 تا 12 سال مناسب است و با کیفیتی بالا، مطابق با استانداردهای ایمنی و تست تصادف، در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گرفته است.
صندلی ماشین کودک بوستر تا 12 سال
صندلی بوستر کودک بالای 4 سال با کودکان
روکش این محصول، پارچه بافته شده از جنس پلی‌استر و قابل جدا شدن و شست‌وشو است. بدنه این بوستر نیز از مواد پلاستیک پلی‌اتیلن سنگین (HDPE) با دانسیته بالا ساخته شده است و از مقاومت و انعطاف‌پذیری بالایی در برابر ضربه، برخوردار است.
 
صندلی کودک تا 12 سال
 
رنگبندیهای صندلی ماشین بوستر کودک:
1- مشکی نوار قرمز
2-قرمز-مشکی
3-آبی-مشکی
صندلی ماشین کودک بوستر آکبند

صندلی ماشین کودک بوستر هنیش با ارسال سریع

بوستر هنیش ارسال سریع با پیک موتوری

صندلی ماشین کودک در خودرو هنیش

صندلی ماشین کودک بوستر بالای 3 سال و مشتریان

هنیش

 
 
 
 
 
 
 
 
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×